Serwis klimatyzacji Bydgoszcz

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Bydgoszczy

Serwis klimatyzacji Bydgoszcz

Usługa jaką jest serwis klimatyzacji z uzupełnieniem gwarantuje utrzymanie właściwego poziomu smarowania kompresora oraz wilgotności, której zbyt duży poziom może spowodować jego uszkodzenie.

Dzięki najlepszych na rynku produktów oraz bogatemu doświadczeniu w diagnostyce klimatyzacji samochodowej, nasza załoga doskonale radzi sobie z każdym zadaniem. 

· Pełen serwis klimatyzacji: kompleksowo naprawimy klimatyzację w Twoim samochodzie.

· Czyszczenie klimatyzacji: dokładnie oczyścimy układ klimatyzacji metodą ozonowania lub dzięki azotu.

· Napełnienie klimatyzacji: tylko odpowiednia ilość czynnika zapewnia poprawne działanie układu. Zawsze sprawdzamy ciśnienia w układzie wymieniamy olej w sprężarce klimatyzacji oraz uzupełniamy czynnik chłodzący. 

Serwis klimatyzacji - jak często?

Standardowy przegląd i serwis klimatyzacji powinien odbywać się co roku. Powinniśmy wtedy wymienić filtr kabinowy, oczyścić kanały powietrza prowadzące do wnętrza kabiny, odgrzybić parownik oraz sprawdzić drożność jego kanałów i oczyścić wloty powietrza z zewnątrz pojazdu. 

Jeśli jednak nasza klimatyzacja narażona jest na działanie wzmożonego zanieczyszczenia, serwisu klimatyzacji możemy dokonywać 2 razy do roku - najlepiej wczesną wiosną i jesienią. 

Więcej informacji na temat prawidłowego dbania o klimatyzację Twojego auta, uzyskasz w naszym serwisie klimatyzacji.

serwis klimatyzacji bydgoszcz

Multi-Salon Reiski zaprasza do skorzystania z usługi serwisu klimatyzacji w Bydgoszczy. Oferujemy fachową i kulturalną obsługę w dobrej cenie, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

 

Serwis Klimatyzacji Bydgoszcz

Multi-Salon Reiski

ul. Fordońska 353, Bydgoszcz

Od dnia 12.05.2020, godziny pracy są następujące Pn-Pt Salony sprzedaży, komis 9.00-17.00 Serwis mechaniczny, dział części i ubezpieczenia 8.00-17.00 Blacharnia-lakiernia 8.00-17.00. Soboty – CZYNNE Salony, serwis, komis, ubezpieczenia i części 9.00-14.00 blacharnia-lakiernia NIECZYNNE.
Uwaga! WSZYSTKIE samochody klientów serwisu, blacharni i lakierni odkażamy NIEODPŁATNIE poprzez OZONOWANIE.
Środki bezpieczeństwa – Koronawirus

Środki bezpieczeństwa – Koronawirus