O nas

Jesteśmy Multi-Salonem! U nas mają Państwo do dyspozycji 7 różnych marek samochodowych takich jak: SEAT, Fiat, Fiat samochody dostawcze, Subaru, Alfa Romeo, Jeep, CUPRA. Jesteśmy jednym z największych salonów samochodów nowych jak i używanych. A wszystko w jednym miejscu, co daję Państwu wiele rozwiązań oraz możliwości. Nasza przygoda trwa ponad 20 lat i jest owocem ciągłych zmian wymagań i preferencji Klientów. 

Posiadamy bogate doświadczenie w sprzedaży detalicznej i flotowej. Nasi doradcy profesjonalnie obsłużą Państwa jako klienta indywidualnego oraz właściciela małych i średnich przedsiębiorstw.
Oferujemy również specjalistyczny serwis oraz blacharnię. Wykorzystujemy najbardziej nowoczesny sprzęt, dzięki czemu zarówno diagnostyka, jak i naprawy są wykonywane sprawnie i skutecznie.

Naszym priorytetem jest spełnienie wszelkich Państwa oczekiwań przy zapewnieniu najwyższej jakości obsługi z oferowanych produktów i usług. 
Dzięki profesjonalnie przygotowanej kadrze sprzedawców i specjalistów pomożemy Państwu w wyborze samochodu, odpowiedniej oferty finansowania oraz ubezpieczenia.
Gwarantujemy najwyższej jakości oferowane usługi i kompleksowe wsparcie ze strony profesjonalistów.

Zapraszamy do odwiedzin.

Serwis

Obsługę posprzedażną obejmuje najlepiej wyposażony serwis mechaniczny w Bydgoszczy wyposażony w innowacyjną, aktywną recepcję przyjęcia, profesjonalny i znakomicie wyposażony serwis blacharsko-lakierniczy.

Trochę historii

Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy jako konsultant przy realizacji importera/dilera marki Hyundai na początku lat dziewięćdziesiątych. W pełni własną działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku, kiedy już jako firma rodzinna zaczęliśmy współpracę z dostawcą marki Suzuki w Polsce.
W maju 1994 roku podpisaliśmy kolejne umowy dilerskie na sprzedaż i obsługę serwisową samochodów marki SEAT z Iberia Motor Company oraz samochodów marki Daewoo z firmami TICAR i FSO.
Rok 1997 był kolejnym rokiem dużych inwestycji, których rezultatem był nowoczesny warsztat samochodowy oraz drugi salon sprzedaży samochodów, w którym, po podpisaniu umowy dilerskiej z Centrum Daewoo, poszerzona została oferta samochodów marki Daewoo.
W 2000 roku przenieśliśmy salon i obsługę serwisową marki SEAT do nowego obiektu w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej. W 2002 roku ciągłe dążenie do doskonałej obsługi klientów i wysokie wyniki sprzedaży zaowocowały przyznaniem międzynarodowego wyróżnienia "SEAT GO”. W 2006 SEAT kolejny raz przyznano naszej firmie światowej rangi wyróżnienie, za wysoki poziom sprzedaży oraz za jakość świadczonych usług.
Od 2004 roku posiadamy certyfikat jakości SSQMS (SEAT Service Quality Management System) z ISO 9001:2000 w zakresie świadczonych usług serwisowych i sprzedaży. Certyfikację usług sprzedaży samochodów uzyskaliśmy w 2005 roku.
Szukając nowych wyzwań zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność, i tak w 2004 roku (już jako firma Reiski Auto Sp. Z o.o.) uzyskaliśmy autoryzację dla marki FIAT i FIAT Samochody Dostawcze.
W 2009 roku jako uzupełnienie gamy modelowej rozpoczęliśmy sprzedaż i serwis samochodów marki Subaru. Obecnie z sukcesem utrzymujemy sprzedaż powyżej średniej krajowej.
W związku z dynamicznym rozwojem w marcu 2012 tego samego roku rozpoczęliśmy autoryzowaną sprzedaż samochodów i obsługę serwisową marki Mitsubishi w Bydgoszczy.
W sierpniu 2016 roku otworzyliśmy nowy Salon dedykowany tylko marce SEAT, salon powstał przy dotychczasowym obiekcie przy. ul. Fordońskiej 353 w Bydgoszczy.

Rok 2017 to okres wprowadzenia dwóch marek premium w ofertę Multi-Salonu Reiski. Nasze portfolio powiększa się o nietuzinkowe modele marek Alfa Romeo i Jeep.

 

 

Od dnia 12.05.2020, godziny pracy są następujące Pn-Pt Salony sprzedaży, komis 9.00-17.00 Serwis mechaniczny, dział części i ubezpieczenia 8.00-17.00 Blacharnia-lakiernia 8.00-17.00. Soboty – CZYNNE Salony, serwis, komis, ubezpieczenia i części 9.00-14.00 blacharnia-lakiernia NIECZYNNE.
Uwaga! WSZYSTKIE samochody klientów serwisu, blacharni i lakierni odkażamy NIEODPŁATNIE poprzez OZONOWANIE.
Środki bezpieczeństwa – Koronawirus

Środki bezpieczeństwa – Koronawirus