07.12.22

To była premiera inna niż wszystkie!

To była premiera inna niż wszystkie! Multi-Salon Reiski zaskoczył swoich gości nie tylko nowym modelem samochodu.

22 czerwca 2022 r. o godz 18:00, fani Alfa Romeo spotkali się w Fabryce Lloyda, by poznać nowego SUVa tej włoskiej marki - Tonale. Zaczęło się zaskoczeniem. Przaśna muzyka, identyfikatory z błędem, problemy przy rejestracji i prezenter, który bał się mikrofonu… Szybko okazało się, że załoga Reiski Auto wszystko to sobie zaplanowała, a błędy były kontrolowane. Po krótkim przerywniku w postaci ciszy i ciemności, widzowie usłyszeli bicie serca, a następnie sami przemienili identyfikatory na właściwe, co było jednoznaczne z prawdziwym rozpoczęciem premiery auta premium.

Był czas na prezentację samochodu, jazdy testowe i rozmowy w kuluarach. Goście Reiski Auto, jako pierwsi w regionie mieli okazję odkrywać to auto w urokliwych wnętrzach Fabryki Lloyda.

Tonale to model przełomowy, wyposażony w najnowocześniejsze napędy, połączone w niepowtarzalny design. Fani marki Alfa Romeo mogli zapoznać się z jej historią, a także dowiedzieć więcej na temat technologii wykorzystywanej w najnowszym modelu.

Dużym zainteresowaniem gości, cieszyły się również pozostałe auta testowe Alfa Romeo – Giulia i Stelvio. Te szybkie i niebanalne samochody wciąż potrafią skraść serce osoby zakochanej w prawdziwej motoryzacji.

To nie ostatnia taka impreza w Bydgoszczy. Najbliższe lata będą obfitować w premiery nowych modeli Alfa Romeo. Już nie możemy się doczekać.

Kto nie widział, niech żałuje! Teraz może zobaczyć załączoną relację z eventu.

Na każdego, kto chciałby dowiedzieć się więcej o modelu i ofercie finansowania, czeka Michał Welsandt – doradca handlowy marki Alfa Romeo, kontakt: tel. 515-148-731, mail: michal.welsandt@reiski.pl 

Warto także odwiedzić Multi-Salon Reiski w Bydgoszczy, by na żywo zobaczyć nowy model. 

 

 Od dnia 12.05.2020, godziny pracy są następujące Pn-Pt Salony sprzedaży, komis 9.00-18.00 Serwis mechaniczny, dział części i ubezpieczenia 8.00-18.00 Blacharnia-lakiernia 8.00-17.00. Soboty – CZYNNE Salony, serwis, komis, ubezpieczenia i części 9.00-14.00 blacharnia-lakiernia NIECZYNNE.
Uwaga! WSZYSTKIE samochody klientów serwisu, blacharni i lakierni odkażamy NIEODPŁATNIE poprzez OZONOWANIE.

Środki bezpieczeństwa – Koronawirus