Wymiana opon

Serwis opon

Fachowa wymiana opon z wyważeniem w  Bydgoszczy.
Korzystamy z nowoczesnego sprzętu do montażu i posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników.

Łatwo, elastycznie i szybko, wszystko dzięki natychmiastowemu montażowi.

              

Nasze usługi:

Wymiana opon

Wymiana opon to najpopularniejsza z usług w naszym serwisie – o każdej porze roku, szczególnie między sezonami, gdy wymiana kół jest koniecznością.
Podczas pojawiających się pierwszych przymrozków jak i wiosennych dni, abyś mógł bezpiecznie jeździć, wymień u nas opony uzgadniając wcześniej termin wymiany.

Nasz Serwis wykonuje wymianę kół do 26'', wymianę opon do 24'',  wyważenie kół do 24'' oraz zajmuję się również ich wulkanizacją.

Standardowa usługa wulkanizacyjna wykonywana jest  przy zastosowaniu profesjonalnej wanny do poszukiwania nieszczelności i stołu do wulkanizacji.

Kontrola i ustawienie zbieżności / geometrii kół

Kiedy Twój samochód nie jedzie prosto po jezdni lub gdy podczas pokonywania zakrętów słyszysz piski opon -  oznacza to, że czas na korektę ustawienia zbieżności kół. Multi-Salon Reiski zaprasza do odwiedzenia serwisu i zapoznania się ze szczególnymi ofertami.

 

HOTEL DLA OPON – Usługa przechowywania kół

Nie masz już dość noszenia opon z domu do serwisu i z powrotem? Nie wiesz, co zrobić z wymienionymi kołami ? A może brakuje Ci miejsca na ich przechowywanie? 

Serwis Multi-Salon Reiski w Bydgoszczy posiada w swojej ofercie usługę „Hotelu dla Opon”, w ramach której Twoje opony zostaną przechowane do następnego sezonu. Dzięki tej usłudze zyskasz więcej miejsca w garażu, a w nowym sezonie będziesz mógł znów bezpiecznie jeździć.

 

Serwis Wymiana Opon Bydgoszcz

Multi-Salon Reiski

ul. Fordońska 353, Bydgoszcz