Salon i serwis samochodów marki Fiat, Mitsubishi, Seat, Isuzu, Subaru. Używane samochody na sprzedaż

Serwis samochodowy wszystkich marek, naprawy powypadkowe Bydgoszcz, wymiana oleju Bydgoszcz

W sierpniu nasze Biuro Serwisu przeszło gruntowny remont, zapraszamy Państwa do nowoczesnego i przyjemnego wnętrza.

Oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości w zakresie mechaniki pojazdowej tj. przeglądy rejestracyjne Bydgoszcz, naprawy, serwis opon oraz elektromechaniki tj. diagnostyki komputerowej i zawieszenia, analizy płynów,wymiana oleju Bydgoszcz, badania układów jezdnych, naprawy powypadkowe Bydgoszcz itp.

Stosowanie najwyższych standardów obsługi Klienta gwarantuje Państwu przyjęcie, wykonanie naprawy i wydanie pojazdu zgodnie z Państwa oczekiwaniami. A stosowane narzędzia kontroli tych procesów jak i zbieranie informacji zwrotnych o poziomie zadowolenia z wykonanej usługi istotnie wpływa na poprawę jakości obsługi Klienta Serwisu.

Wymiana oleju Bydgoszcz

Pomiar i ustawianie Geometrii kół w naszym serwisie odbywa się za pomocą najnowocześniejszego urządzenia na rynku umożliwia wykonanie usługi na najwyższym poziomie w czasie dotąd nieosiągalnym.

serwis geometria 2 web dużyprzeglądy rejestracyjne Bydgoszcz

Profesjonalna przechowalnia opon, w naszym serwisie ogumienia w Bydgoszczy, gwarantuje ich leżakowanie w odpowiednich warunkach oraz nadzór na ich stanem technicznym.

  Serwis oponhotel

  

 

UE

Projekt Wprowadzenie nowej jakości na krajowym rynku motoryzacyjnym poprzez budowę multi-salonu oraz innowacyjnego serwisu samochodowego przez Reiski Auto Sp. z o.o. jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko Pomorskiego na lata 2007 – 2013 oraz ze środków budżetu państwa. Więcej o Projekcie Multi-Salon...