Salon i serwis samochodów marki Fiat, Mitsubishi, Seat, Isuzu, Subaru. Używane samochody na sprzedaż

O firmie

Polityka jakości

Polityka naszej firmy jest owocem wieloletniego doświadczenia, ciągłych zmian wymagań i preferencji Klientów oraz regulacji mających na celu ochronę konsumentów.

Codziennie podejmujemy decyzje, które mają mniejszy lub większy wpływ na zachowanie kadry kierowniczej i wykonawczej oraz na otoczenie związane z działalnością firmy, którego najistotniejszym elementem według nas jest odbiorca produktów i usług, czyli Klient. Właśnie Jego subiektywna ocena naszego przedsiębiorstwa interesuje nas najbardziej. Mamy świadomość, iż statystycznie osiągnięcie pozytywnej oceny u 100% Klientów jest nieosiągalne, jednak taki właśnie obieramy sobie cel. Wiemy, iż tylko poważne traktowanie tak ambitnego celu gwarantuje sukces w tej branży. Ważne jest również, aby narzędzia, jakich używamy do osiągania celu nie były uciążliwe dla Klientów, a zbierane informacje były jak najbardziej łatwe do interpretacji i oceny w taki sposób, aby w największym stopniu wyeliminować możliwość nieprawdziwego wyniku końcowego. Należy również zdecydować, w których obszarach przedsiębiorstwa, i w jakich momentach będzie następował pobór informacji. Każdy wynik powinien implikować decyzję, która powinna zostać rozszerzona o działania zapobiegawcze. Jako narzędzia stosujemy najczęściej ankietę telefoniczną, rzadziej ankietę w poczekalni klientów serwisu. Opinie zbieramy poprzez ankietę serwisową po wykonaniu usługi, jednak nie później niż 5 dniu po wizycie Klienta w serwisie, ankietę po sprzedaży samochodu, jednak nie później niż 1 miesiąc od odbioru auta przez Klienta. Korzystamy również z badań IDA:CSS wykonywanych na zlecenie Importera. Analizę wyników należy wykonywać, na tyle często, aby szybko wprowadzać działania korygujące i zapobiegawcze, jednak na tyle rzadko, aby wyniki nie były zafałszowane. Przyjęliśmy okres 3 miesięczny. Należy również pamiętać, iż czasami warto dokonywać zmian w treści ankiet w taki sposób, aby uzyskiwane wyniki mogły w większym stopniu implikować prawidłowe decyzje.

Wiemy również, iż zadowolenie Klienta uzależnione jest również od profesjonalnego traktowania swoich obowiązków przez pracowników. Dlatego już podczas procesu rekrutacji, nie akceptując półśrodków, eliminujemy w znacznym stopniu przyszłe niepowodzenia. Ponadto także w trakcie pracy stawiamy bardzo wysokie wymagania naszym podwładnym, co bezpośrednio przekłada się na efektywność i jakość.

Mając na uwadze wyniki finansowe naszej firmy poważnie traktujemy kontrolę kosztów działalności, pamiętając jednak, aby tego typu decyzje nie ograniczały naszym Klientom dostępu do obsługi na najwyższym poziomie.

 

Możemy z pełną odpowiedzialnością zapewnić, iż wszelkie podejmowane przez nas decyzję, w znacznym stopniu relacjonują z dążeniem do zadowolenia naszych Klientów.

Historia

Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy jako konsultant przy realizacji importera/dilera marki Hyundai na początku lat dziewięćdziesiątych. W pełni własną działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku, kiedy już jako firma rodzinna zaczęliśmy współpracę z dostawcą marki Suzuki w Polsce. Dzięki doświadczonej i otwartej na klienta kadrze pracowniczej, już w 1993 roku nasza firma uplasowała się na III miejscu w kraju pod względem ilości sprzedanych samochodów.

W maju 1994 roku podpisaliśmy kolejne umowy dilerskie na sprzedaż i obsługę serwisową samochodów marki SEAT z Iberia Motor Company oraz na sprzedaż i obsługę serwisową samochodów marki Daewoo z firmami TICAR i FSO.

Rok 1997 był kolejnym rokiem dużych inwestycji, których rezultatem był nowoczesny warsztat samochodowy oraz drugi salon sprzedaży samochodów, w którym, po podpisaniu umowy dilerskiej z Centrum Daewoo, poszerzona została oferta samochodów marki Daewoo. Pomimo dużej konkurencji ( w latach 1997-1999 w Bydgoszczy i w jej okolicach znajdowało się 6 dilerów tej marki) zawsze znajdowaliśmy się na czołowym miejscu w regionie.

W 2000 roku przenieśliśmy salon i obsługę serwisową marki SEAT do nowego obiektu w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej. Dzięki nowej lokalizacji znacznie poprawiły się wyniki sprzedaży samochodów marki SEAT. Już w 2001 roku zanotowaliśmy 25% wzrost sprzedaży, a udział w rynku lokalnym zwiększyliśmy do poziomu 4,63%. W 2002 roku ciągłe dążenie do doskonałej obsługi klientów i wysokie wyniki sprzedaży zaowocowały przyznaniem międzynarodowego wyróżnienia "SEAT GO”. W 2005 roku mimo pogłębiającego się kryzysu na rynku Polskim, zwiększyliśmy sprzedaż o 35%, a udział w rynku lokalnym wyniósł 4,96%. W roku 2006 SEAT kolejny raz przyznał naszej firmie światowej rangi wyróżnienie "SEAT GO " za wysoki poziom sprzedaży oraz za jakość świadczonych usług.

Od 2004 roku posiadamy certyfikat jakości SSQMS (SEAT Service Quality Management System) z ISO 9001:2000 w zakresie świadczonych usług serwisowych i sprzedaży. Certyfikację usług sprzedaży samochodów uzyskaliśmy w 2005 roku.

Szukając nowych wyzwań zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność, i tak w 2004 roku (już jako firma Reiski Auto Sp. Z o.o.) uzyskaliśmy autoryzację dla marki FIAT i FIAT Samochody Dostawcze.

Począwszy od 2005 roku, dzięki dynamicznej polityce marketingowej i mimo zaniedbanego wcześniej lokalnego rynku FIATA, uzyskujemy wyniki sprzedaży powyżej średniej krajowej. Profesjonalizm, wyborny personel, oraz dobra opinia zapewniają firmie mocną pozycję na rynku lokalnym.

W 2009 roku jako uzupełnienie gamy modelowej rozpoczęliśmy sprzedaż i serwis samochodów marki Subaru. Obecnie z sukcesem utrzymujemy sprzedaż powyżej średniej krakowej.

 

Wraz z początkiem 2012 roku oddaliśmy do użytku nowoczesny obiekt na ul. Fordońskiej 353. Dzięki czemu oferujemy dzisiaj Państwu usługi najwyższej jakości w zakresie mechaniki ( przeglądy, diagnozy, naprawy, serwis opon) oraz elektromechaniki ( diagnostyki komputerowej i zawieszenia, analizy płynów, badania układów jezdnych itp.). Stosowanie standardów obsługi Klienta zgodnych ze standardem marki Mitsubishi gwarantuje Państwu przyjęcie, wykonanie naprawy i wydanie pojazdu zgodnie z Państwa oczekiwaniami. A narzędzia kontroli tych procesów jak i zbieranie informacji zwrotnych o poziomie zadowolenia z wykonanych usług są wykorzystywane w celu ciągłego udoskonalania obsługi w naszej firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem w marcu tego samego roku rozpoczęliśmy autoryzowaną sprzedaż samochodów i obsługę serwisową marki Mitsubishi w Bydgoszczy. W Multi-Salonie REISKI oferujemy pełną ofertę wszystkich modeli marki wraz z szeroką gamą pojazdów testowych, które w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. U nas uzyskasz profesjonalną ofertę na wybrane modele, jak również fachowe doradztwo w zakresie doboru nowego samochodu, wyceny dotychczasowego, oferty finansowania i ubezpieczenia, a wszystko to dzięki profesjonalnie przygotowanej kadrze sprzedawców i specjalistów. Obsługę posprzedażną obejmuje najlepiej wyposażony serwis mechaniczny w Bydgoszczy wyposażony w innowacyjną, aktywną recepcję przyjęcia, profesjonalny i znakomicie wyposażony serwis blacharsko-lakierniczy oraz otwartą w listopadzie 2012r. Stajcę Kontroli Pojazdów ABT/h, gdzie mogą Państwo wykonać badanie techniczne czy przegląd rejestracyjny samochodów do 3,5T.

W sierpniu 2016 roku otworzyliśmy nowy Salon dedykowany tylko marce SEAT, salon powstał przy dotychczasowym obiekcie przy. ul. Fordońskiej 353 w Bydgoszczy. Zapraszamy do nowego, przestrzennego i przyjaznego wnętrza.

 

UE

Projekt Wprowadzenie nowej jakości na krajowym rynku motoryzacyjnym poprzez budowę multi-salonu oraz innowacyjnego serwisu samochodowego przez Reiski Auto Sp. z o.o. jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko Pomorskiego na lata 2007 – 2013 oraz ze środków budżetu państwa. Więcej o Projekcie Multi-Salon...