Seat

Serwis SEAT

Witamy w najlepszym autoryzowanym serwisie SEAT w Bydgoszczy! W naszym warsztacie wykwalifikowani mechanicy samochodowy doskonale zaopiekują się Twoim autem! Od podstawowego przeglądu, wymiany oleju, wymiany opon, aż do napraw powypadkowych i profesjonalnego serwisu Twojego SEATa. 

Salon SEAT

Hiszpańska firma Seat (Sociedad Española de Automobiles de Turismo) została założona w 1950 roku przez organizację banków, przedsiębiorstwa państwowego oraz Fiat. I to właśnie włoskie auta służyły za wzór dla pierwszych modeli marki Seat. Obecnie Seat należy do Volkswagena i korzysta z rozwiązań tego niemieckiego koncernu.

Hiszpańska marka Seat jest jedną z najmłodszych europejskich marek samochodowych. Została założona 9 maja 1950 roku jako Sociedad Espanola de Automobiles de Turismo (skąd wziął się właśnie skrót SEAT).

Modele obecnie produkowane:

·         Alhambra
·         Ateca
·         Arona
·         Ibiza
·         León
·         Mii
·         Toledo

Firma Seat prowadzi także własne prace rozwojowe, a ich rezultaty są często przedstawiane na licznych Salonach Samochodowych w postaci ciekawych pojazdów studialnych. W aktualnej ofercie firmy znajduje się bogata i zróżnicowana gama modeli. Władze koncernu Volkswagena zadecydowały, że samochody Seat będą miały bardziej sportowy charakter. Potwierdza to nowa generacja popularnej Ibizy.

Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką ofertą aut marki SEAT w naszym salonie w Bydgoszczy.


Zapoznaj się ze szczegółami tutaj --->http://www.reiski.seat-auto.pl/ 

Salon i Serwis SEAT Bydgoszcz

Multi-Salon Reiski

ul. Fordońska 353, Bydgoszcz