Salon i serwis samochodów marki Fiat, Mitsubishi, Seat, Isuzu, Subaru. Używane samochody na sprzedaż

Naprawy powypadkowe Bydgoszcz – obsługa flot

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klienta Flotowego, elastycznie dopasowujemy się do potrzeb sektora biznesowego. Zapewniamy właściwy Car Park samochodów zastępczych, indywidualną obsługę Klienta i oczywiście produkt w postaci usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczy brak reklamacji na wady lakierniczew ostatnich kilku latach pracy.

Warto również wspomnieć, że stosujemy metody i techniki naprawy powypadkowe Bydgoszcz zgodnie z wymogami producentów, co istotnie wpływa na jakość i uzyskany efekt końcowy napraw lakierniczo-blacharskich.

Bez względu, czy wykonywana usługa to wymiana oleju Bydgoszcz, czy też naprawy powypadkowe Bydgoszcz, dopełnimy wszelkich starań aby nasz Klient był zadowolony z wykonywanej usługi.

Nasi Doradcy są do Państwa Dyspozycji.

Filip Mazur

Doradca ds. napraw blacharsko-lakierniczych

Obsługa Flot

Tel. kom. 795 506 775

Tel. 52 516 1000

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UE

Projekt Wprowadzenie nowej jakości na krajowym rynku motoryzacyjnym poprzez budowę multi-salonu oraz innowacyjnego serwisu samochodowego przez Reiski Auto Sp. z o.o. jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko Pomorskiego na lata 2007 – 2013 oraz ze środków budżetu państwa. Więcej o Projekcie Multi-Salon...