Salon i serwis samochodów marki Fiat, Mitsubishi, Seat, Isuzu, Subaru. Używane samochody na sprzedaż

Części Seat

Dlaczego warto wybierać oryginalne zamienne części samochodowe?

ORYGINALNE ZAMIENNE CZĘŚCI SAMOCHODOWE
Jeśli chcesz, aby Twój SEAT wyglądał i działał tak, jakby właśnie zjechał prosto z taśmy montażowej, zawsze wybieraj Oryginalne Zamienne Części Samochodowe SEAT®. Podczas całego procesu projektowania i produkcji każda Oryginalne Zamienne Części Samochodowe SEAT® podlega rygorystycznej kontroli jakości, co gwarantuje najwyższą trwałość i wydajność - do których Twój SEAT ma pełne prawo.

MARKA
Wszystkie oferowane Oryginalne Zamienne Części Samochodowe SEAT® nie różnią się od części fabrycznie zamontowanych w aucie, które przechodzą testy zderzeniowe i wytrzymałościowe dokonywane podczas projektowania oraz produkcji auta. Każda Oryginalna Część Zamienna jest oznaczona fabrycznym numerem katalogowym, którym sygnowane jest również opakowanie ze znakiem firmowym.

JAKOŚĆ
Kontrola każdego etapu produkcji, jakiej dokonuje SEAT, umożliwia wyeliminowanie produktów nie spełniających wymogów Producenta. Dlatego wszystkie Oryginalne Zamienne Części Samochodowe SEAT® spełniają najwyższe normy jakości, gwarantowane przez Producenta aut marki SEAT.

NIEZAWODNOŚĆ
Nieoryginalne części nie są projektowane i testowane równolegle z procesem produkcyjnym całego auta. Często są wykonane z materiałów nieznanej jakości, a ilość użytego surowca oraz sposób łączenia poszczególnych elementów nie podlegają kontroli, dlatego ich jakość i żywotność jest dużo niższa od Oryginalne Zamienne Części Samochodowe SEAT®, które będą bez zarzutu funkcjonowały przez długie lata.

BEZPIECZEŃSTWO
Ze względu na najwyższą jakość użytych materiałów, pełną kontrolę procesu produkcyjnego oraz idealne dopasowanie części do każdego modelu, stosowanie Oryginalne Zamienne Części Samochodowe SEAT® zapewnia najwyższe bezpieczeństwo w czasie jazdy. Należy pamiętać, że każdy, nawet najmniejszy, element konstrukcji auta może zadecydować o zdrowiu i życiu jego użytkowników.

SZEROKI ASORTYMENT
SEAT oferuje Oryginalne Zamienne Części Samochodowe zarówno do wszystkich aut z aktualnej oferty, jak i do tych samochodów, których produkcja została zakończona.

DWULETNIA GWARANCJA
SEAT udziela dwuletniej gwarancji na Oryginalne Zamienne Części Samochodowe zakupione i zamontowane w Autoryzowanej Stacji Obsługi SEAT-a. Gwarancja obowiązuje w całej sieci SEAT-a, niezależnie od miejsca, w którym dokonano wymiany.

 

Sprawdź więcej informacji na temat naszego sklepu części samochodowych w Bydgoszczy.

UE

Projekt Wprowadzenie nowej jakości na krajowym rynku motoryzacyjnym poprzez budowę multi-salonu oraz innowacyjnego serwisu samochodowego przez Reiski Auto Sp. z o.o. jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko Pomorskiego na lata 2007 – 2013 oraz ze środków budżetu państwa. Więcej o Projekcie Multi-Salon...