Salon i serwis samochodów marki Fiat, Mitsubishi, Seat, Isuzu, Subaru. Używane samochody na sprzedaż

Reiski Auto Gazelą Biznesu 2016!

Firma Reiski Auto Sp. z o.o. została wyróżniona przez dziennik Puls Biznesu prestiżowym tytułem Gazela Biznesu 2016!

Gazele Biznesu – to ranking najdynamiczniej rozwijających się firm, które na swoim koncie mają wiele sukcesów, ale wciąż głównym ich celem jest dynamiczny rozwój.

Dobrze opracowana strategia, gotowość do podejmowania ryzyka i stosowanie zasad fair play – to główne założenia firmy Reiski Auto – Gazeli Biznesu 2016!

DSC05338'

rozdanie

Podczas gali 16 lutego w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu wyróżnienie odebrał prezes firmy Robert Reiski.

Nowy Punkt Ubezpieczeń w Białych Błotach już otwarty!!!

Z radością informujemy, że od 27 stycznia możecie odnaleźć nasz punkt ubezpieczeń także w Białych Błotach! Zapraszamy wszystkich do nowego biura w budynku Biedronki! Na najbliższe dni przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji z prezentami, a wśród nich przede wszystkim konkurs, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zdradź nam "za co kochasz swoje auto?" - do wygrania rower górski! (Więcej informacji o konkursie odnajdziesz na naszej tablicy na Facebooku) Do zobaczenia w Białych Błotach!!! ;)

ubezpieczenie ac bydgoszczubezpieczenie oc ac bydgoszczubezpieczenie auta bydgoszczubezpieczenie samochodu bydgoszcz

ubezpieczenie oc bydgoszcz

KONKURS! Wyznaj miłość, zgarnij rower!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Wyznaj miłość, zgarnij rower. Wystarczy pojawić się w naszym nowym oddziale Reiski Auto Ubezpieczenia w Białych Błotach (ul. Szubińska 8, budynek Biedronki), zeskanować dowód rejestracyjny auta i wypełnić formularz odpowiadając na pytanie: Za co kochasz swoje auto? Na autora najciekawszej odpowiedzi czeka nowoczesny ROWER!!!

 

Regulamin konkursu

Szlachetna Paczka

Multi-Salon Reiski miał zaszczyt obdarować wybraną rodzinę w Projekcie Szlachetnej Paczki. Wszystkim zaangażowanym w akcję pracownikom dziękujemy za okazane serce i pomoc w przygotowaniu paczki. Pomaganie uszczęśliwia!

 

UE

Projekt Wprowadzenie nowej jakości na krajowym rynku motoryzacyjnym poprzez budowę multi-salonu oraz innowacyjnego serwisu samochodowego przez Reiski Auto Sp. z o.o. jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko Pomorskiego na lata 2007 – 2013 oraz ze środków budżetu państwa. Więcej o Projekcie Multi-Salon...